Jednodukát s motivem Svatého Václava zlatá mince jednodukát

Datum vydání: 25.9.2024

Emise dukátu k 100. výročí zahájení vydávání tzv. svatováclavských dukátů v roce 2023 byla zrušena a nahrazena nelimitovanou emisí dukátů s motivem sv. Václava, která bude v prodeji od roku 2024.

Jednodukát s motivem Svatého Václava je možné si u nás rezervovat již nyní. Rezervace je podmíněna úhradou zálohy ve výši 1.000,- za každou objednanou minci.

Konečná cena je emisní cena ČNB + 10 % smluvní provize.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 184
1 000 Kč
Kategorie: Dukáty
Typ mince: Běžná
Hodnota: Jednodukát
Složení mincovního kovu: Au 986 1/9
Hmotnost v g: 3,49
Průměr v mm: 19,75
Emitent: ČNB
Hrana: vroubkovaná
Emise: 25. 9. 2024
Položka byla vyprodána…
Jsme smluvním partnerem ČNB
Jsme smluvním partnerem ČNB
Bezpečné doručení
Doručujeme bezpečně na adresu
Originální dárek
Mince můžete koupit jako dárek
Výhodná investice
Investice do mincí jsou výhodné

Obchodní zlatá mince jednodukát s motivem Svatého Václava

Zlatá mince je v provedení běžná kvalita (BK). Na lícní straně mine je zobrazen český lev. Rubová strana vyobrazuje portrét svatého Václava s přilbou. Autorem provedení mince je akademický sochař Vladimír Oppl. 

 

Rezervace Jednodukátu Svatého václava je podmíněna úhradou zálohy ve výši kč 1.000,- za každou objednanou minci. Po úhradě námi zaslané zálohové faktury Vám bude mince rezervována až do data emise.

Zhruba týden před plánovanou emisí Vám vystavíme a odešleme konečnou fakturu s prodejní cenou mince a odečtenou částkou zaplacené zálohy. Fakturu je třeba uhradit tak, aby byla připsána na náš účet do dne emise. Mince následně odesíláme do 7 dnů od emise. Konečná cena je emisní cena ČNB + 10 % smluvní provize.

Zpět do obchodu